Preskočiť na obsah

Bežné písmo Veľké písmo

Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia

Navigácia
Anketa

Obecný úrad na skúšku zakúpil miesto kovových nové plastové 120 litrové nádoby na smeti. Myslíte si, že...

... kovové smetiaky sú lepšie!   32%

... je to jedno... smetiak ako smetiak!   14%

... plastové nádoby na odpad sú lepšie!   55%

Hlasovalo 161 ľudí.

Aktuality: Jubilanti roku 2008
Čas plynie ako rieka. Prichádzajúca jeseň poznačená pestrofarebnosťou prírody vpletá nitky babieho leta do vlasov ľudí. Čas poznačí tváre nejednou vráskou. Tak, ako je jeseň bohatá na plody, z ktorých má radosť hospodár, tak sa i naši jubilanti môžu tešiť z plodov svojej práce, svojho životného poznania i z úspechov svojich blízkych.
Krásne sú chvíle, keď príde človek za človekom, priateľ za priateľom so želaním všetkého dobrého. Na pôde obecného úradu sa stretli tí občania, ktorí v tomto roku - 2008 - oslávili významné životné jubileum.
Všetky fotografie...

V piatok 24. októbra 2008 pozval starosta obce jubilantov do kultúrneho domu na krátke posedenie, na malé zastavenie sa v kolobehu starostí všedného dňa. Po úvodných slovách Blanky Hlavandovej, ktorá slovami básne pozdravila všetkých prítomných, sa predstavili svojim programom žiaci základnej školy (dolu).

Stretnutie jubilantov roku 2008

Stretnutie jubilantov roku 2008

Anna Lobíková predstavila všetkých tohtoročných jubilantov, z ktorých väčšina prijala pozvanie na stretnutie. Prítomným sa v mene obce prihovoril starosta obce ing. Ľubomír Škriečka (hore), poďakoval im za ich doterajší život a do ďalších rokov poprial veľa zdravia, úspechov i radosti v rodine a vo svojom okolí.


V roku 2008 oslávili okrúhle životné jubileum nasledovní občania:

60 roční:

1. Hrabovský Ladislav (č. domu 307)
2. Duda Pavol (535)
3. Kapša Alojz (687)
4. Hašák Ján (241)
5. Hodulíková Mária (19)
6. Liptáková Marta (191)
7. Švachová Elena (87)
8. Buchelová Drahomíra (372)
9. Baďura Jozef (97)
10. Chudý Ján (123)
11. Tunegová Marta (40)
12. Bretschneider Pavol (232)
13. Zelesková Emília (114)
14. Cingálek Ondrej (194)
15. Koštial Miroslav PharmDr. (685)


70 roční:

1. Ondrisová Juliana (425)
2. Gagová Anna (283)
3. Margetín Štefan (289)
4. Holba Gustav (452)
5. Čechovský Ján (218)
6. Struhár Vladislav (560)
7. Chmelová Božena (195)
8. Sulová Pavlína (410)
9. Dvorská Bernardína (447)
10. Matejíček Antonín (285)
11. Muráriková Emília (344)
12. Chorvátová Anna (248)
13. Adamčí Ivan (199)
14. Brumovský Alfonz (69)
15. Kvasnicová Emília (84)
16. Jastrabík Jozef (359)
17. Michalec Bohumil (573)
18. Breznická Zuzana (565)

 

80 roční:

1. Horňáková Katarína (521)
2. Michalec Ján (389)
3. Králová Anna ( 26)
4. Vanek Ján (204)
5. Pupišová Agnesa (59)
6. Krajčíková Anna (13)
7. Srvátková Anna (494)


85 roční:

1. Hašáková Pavlína (261)
2. Michalcová Mária (551)
3. Kallo Juraj (235)
4. Sulo Vladimír (415)
5. Kútny Štefan (493)
6. Fabian Ján (499)

90 ročná:

1. Kovačechová Pavlína (531)

Stretnutie jubilantov roku 2008

Zápisom prítomných jubilantov do pamätnej knihy obce (hore) zostane tento deň navždy zapísaný v histórii obce. Kvet ako poďakovanie a malý darček pre radosť odovzdali spolu s gratuláciou jubilantom pracovníci obecného úradu (dolu).

Stretnutie jubilantov roku 2008

Stretnutie jubilantov roku 2008

Slávnostný prípitok na zdravie všetkých jubilantov ukončil úvodnú - slávnostnú časť stretnutia. Potom už prišla "k slovu" hudobná skupina Kykulanská dolinečka. Pri jej tónoch a speve sa prítomní zabávali až do neskorých večerných hodín (dolu).

Stretnutie jubilantov roku 2008

Stretnutie jubilantov roku 2008

Spoločná snímka (hore) bude pripomínať tento deň, kedy sa v našej sále stretli tí, ktorí sa v roku 2008 v našej obci dožili významného životného jubilea.

Stretnutie jubilantov roku 2008

Rokmi sa človek iste mení a čas sa nenávratne vpíše do tváre každého človeka. Ak však človek ani v staršom veku nestratí veselú myseľ a chuť do života,  sú nepochybne i roky jesene krásnym časom života človeka.

Na hornej snímke šesťdesiatroční jubilanti: horný rad zľava: Buchelová Drahomíra, Hrabovský Ladislav, Švachová Elena, Chudý Ján. Dolný rad zľava: Tunegová Marta, Hašák Ján, Zelesková Emília, Baďura Jozef a Hodulíková Mária.

Na dolnej snímke sedemdesiatroční jubilanti - zľava: Struhár Vladislav, Adamčí Ivan, Jastrabík Jozef, Margetín Štefan, Matejíček Antonín, Ondrisová Juliana, Chmelová Božena, Gagová Anna a Dvorská Bernardína.

Stretnutie jubilantov roku 2008

Stretnutie jubilantov roku 2008

Podľa rodného listu 70 rokov, ale chuť do života ako za mlada - Štefan Margetín (hore).  

Stretnutie jubilantov roku 2008

K výbornej nálade piatkového večera prispeli i dvaja skúsení harmonikári. Pri ich hre spievali všetci prítomní.  

Stretnutie jubilantov roku 2008

Našim jubilujúcim občanom i touto cestou vyslovujeme poďakovanie za všetku prácu, starostlivosť a lásku, ktorú venovali svojim deťom, vnúčatám i pravnúčatám, ale i príbuzným i priateľom počas celého svojho doterajšieho života. Do ďalších rokov života im prajeme veľa zdravia, šťastia i pohody všedných dní. Všetky fotografie...

Zlatý Erb Najlepšia www stránka obce v SR za rok 2004 a 2007