Obsah

Dňa 10.6. sme privítali deti v Rozprávkovom lese

Typ: ostatné
Dňa 10.6. sme privítali deti v Rozprávkovom lese 1Cez víkend sa Park slobody premenil na rozprávkový les.
Deti navštívili počas svojej cesty jedenásť rozprávok ako Čert a káča, O princeznej a drakovi, Kráľovstvo krivých zrkadiel, O dvoch neposlušných vílach či O Princezne so zlatou hviezdou na čele. Stretli sa aj s vodníkom Čľupkom, čarodejnicami, Snehulienkou a Princeznou s dlhým nosom.

Na malých aj veľkých čakalo viacero zaujímavých zastavení plných hier, dobrodružstva a neopakovateľných zážitkov. Na rozprávkovej ceste zdolali neľahké úlohy, ktoré preverili nielen fyzickú zdatnosť, ale potrápili aj svoje hlávky pri hádankách. Odmenou však bola zaslúžená sladkosť.

čertdrakzrkadla

vilavodníkzboj

Všetky deti boli veľmi šikovné a prešli všetky rozprávky. Počas ich cesty sa odvážnejší odviezli na koňoch ako rytieri, alebo ako indiáni. Niektoré deti sa skrášľovali malovaním na tvár, alebo si išli zaskákať na skákacom hrade.

dlhý nosčarodejnicesnehulienka

princeznahrad

Deti po zdolaní Cesty rozprávkovým lesom dostali zaslúžene diplom za statočnosť, šikovnosť a múdrosť. Program spestrili aj hasiči z DHZ a Kynologický klub Excel, ktorý si pripravil so svojimi psíkmi ukážky výcviku psov. Deti už netrpezlivo čakali na tombolu, ktorá bola tento rok zaujímavá svojou prvou cenou - Papagájom Kakariki. 

hasičipsiktombola

tombolatombolatombola

Počasie nám prialo a my sme pokračovali so zábavou. Pre deti bola pripravná opekačka, občerstvenie, cukrová vata, zmrzlina. Rodičia sa posilnili chutným gulášom a na záver sa deti vytancovali na diskotéke.

gulášobčeropekačka

discodiscodisco

Krásny deň s deťmi sme prežili aj vďaka všetkým ľuďom, ktorí sa podieľali na príprave a uskutočnení Rozprávkového lesa či už finančnou, materiálnou pomocou alebo organizačným zabezpečením tohto podujatia. 

SRDEČNE ĎAKUJEME!!!

Všetky fotografie si môžete pozrieť vo FOTOGALÉRIÍ

 

 

 

 

  


Vytvorené: 12. 6. 2018
Posledná aktualizácia: 13. 6. 2018 13:04
Autor: Správce Webu