Obsah

Matičiari a spevácka skupina Studienka navštívili pani Evu Kristínovú

Typ: ostatné
KristínováDňa 22.mája 2018 sa matičiari a členky speváckej skupiny Studienka vybrali na návštevu našej hereckej legendy pani Evy Kristínovej do Bratislavy-Dúbravky, kde v domove seniorov prežíva jeseň svojho života.

Takto sa jej chceli poďakovať a opätovať viaceré návštevy , ktorými spestrila a obohatila oslavy Dňa štátnosti SR v našej obci. I keď je už táto skvelá herecká legenda pripútaná na lôžko, pamäť jej výborne slúži a spomenula si na všetky ich spoločné stretnutia. 

Pani Kristínovej spestrili program nielen svojou návštevou ale aj okamihom, keď vytiahli heligónku, pri ktorej si s nimi s chuti zaspievala a rozkázala si aj zahrať svoje obľúbené piesne z trenčianskeho regiónu. Pri tejto príležitosti odovzdali hostia umelkyni malé darčeky - kytičku kvetov a monografiu našej obce, čomu sa veľmi potešila.

Pani Kristínová prajeme Vám veľa zdravia...


Vytvorené: 12. 7. 2018
Posledná aktualizácia: 12. 7. 2018 14:26
Autor: Správce Webu