Obsah

Aktuality

Správy

prvá prechádzajúci
z 15
posledná

uvítanie detí

Uvítanie detí 21.6.2018

Tento deň sme v našej obradnej miestnosti privítali našich najmenších občanov na slávnostnom zápise do radov občanov našej obce. celý text

ostatné | 22. 6. 2018 | Autor: Správce Webu
western

WESTERN RODEO SHOW 2018

SZCH-ZO Chocholná-Velčice srdečne pozýva všetkých občanov po prvý krát na 24-hodinové nonstop WESTERN RODEO SHOW - POD TLSTOU HOROU dňa 30.6.2018 od 9:00 hod. Môžete sa tešiť na Westernové súťaže na kolbisku, na atrakcie pre deti i dospelých. Deti sa môžu povoziť aj na koníkoch a skrášliť sa maľovaním na tvár. Pripravené je aj detské ihrisko a kino. Večer si môžete posedieť pri zapálenom táboráku a zatancovať pri obľúbenej Country skupine NEZNÁMI. celý text

ostatné | 22. 6. 2018 | Autor: Správce Webu
nts

Odber krvi mobilnou jednotkou NTS

Dňa 27.6.2018 o 8:00 hod. sa v Kultúrnom dome CH-V uskutoční odber krvi mobilnou jednotkou NTS. Darovanie krvi je nielen akt, kde darujete časť seba, ale možno aj zachraňujete život, čo je ten najvzácnejší dar. Preto pozývame všetkých, ktorým nie je život druhého ľahostajný a aj takýmto spôsobom prejavia svoju ľudskosť, ktorá by mala byť bežnou súčasťou života celý text

ostatné | 18. 6. 2018 | Autor: Správce Webu
Vyhlásenie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov 1

Vyhlásenie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov

Okresné riaditeľstvo hasičského a záchranného zboru v Trenčíne vyhlasuje čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov na lesných pozemkoch a v ich ochrannom pásme v územnom obvode okresov Trenčín a Ilava od 15. júna 2018 od 8:00 hod. do odvolania. celý text

ostatné | 18. 6. 2018 | Autor: Správce Webu
papier

Výkup papiera

Dňa 23.6.2018 (sobota) sa bude v našej obci konať výkup papiera výmenou za hygienické výrobky. Upozorňujeme občanov, že papier musí byť zviazaný do balíkov (nie v krabici, taške)!
Vykupuje sa:noviny, časopisy, letáky a knihy bez tvrdých obalov. Kartóny nevykupujú. Zber sa uskutoční za každého počasia. celý text

ostatné | 13. 6. 2018 | Autor: Správce Webu
prvá prechádzajúci
z 15
posledná