Obsah

Turnaj v minifutbale - 12. ročník

Typ: ostatné
fut30. decembra 2018 sa opäť v obci športovalo. Tentokrát na miniihrisku pri kultúrnom dome. Stretli sa športovci, ktorých koníčkom je futbal.

Stretlo sa tu 21 hráčov, ktorí zostavili tímy: Chocholná, Velčice a Podhradie. Hralo sa systémom každý s každým. futfufutO 10:30 hod. píšťalka odpískala prvý zápas. Nastúpili mužstvá Velčice a Chocholná. Chocholná zdolala Velčice 9:2. Druhý zápas hrali mužstvá Podhradie a Velčice, kde Podhradie vyhralo zápas rozdielom len jedného gólu 3:2. FOTOGALÉRIA

Po krátkej prestávke sa stretli tímy Podhradie a Chocholná. Vo vyrovnanom zápase rozhodlo o celkovom víťazovi turnaja až predĺženie, kde Chocholná strelila víťazný gól na konečných 6:5. Šťastným strelcom krásneho gólu bol Peter Kotrha.fut

fut

futbalCelkové poradie mužstiev:

1. Chocholná
  2. Podhradie
  3. Velčice

futbal

futbalturVíťazný tím Chocholná: Martin Vilímek, Peter Kotrha, Patrik Margetín, Marek Bakoš, Matúš Ozímý a Lukáš Stronček.futNajlepším strelcom turnaja sa stal Lukáš Stronček, ktorý do brány súperov strelil 5 gólov. turVíťazné poháre odovzdali predseda športovej komisie Mgr. Peter Juríček a člen športovej komisie Miloš Pagáč.  Víťazom gratulujeme a prajeme veľa športových úspechov.turVšetky fotky nájdete vo FOTOGALÉRII.

Vytvorené: 30. 12. 2018
Posledná aktualizácia: 2. 1. 2019 14:37
Autor: Správce Webu