Obsah

Výlet - Malé Bielice

Typ: ostatné
vyletDňa 4.9.2018 Obec Chocholná-Velčice v spolupráci s Jednotou dôchodcov zorganizovala výlet do Malých Bielic. Stretli sme sa o 8:00 hod. pred Obecným úradom, kde čakal už autobus. Dvadsaťdva účastníkov zájazdu si posadalo, a výlet sa začal...


Cesta trvala asi hodinku. Prvou "zastávkou" bolo Termálne kúpalisko v Malých Bieliciach. Všetci sme sa už tešili, kedy sa do tej skvelej teplej vody namočíme.

vývýletvýl

Počasie nám prialo, slniečko svietilo a tak sme mohli využiť bazény i vonku, a posedieť si na terase. Vďaka dokonalému relaxu sme všetkci zabudli na každodenné starosti a venovali sme sa chvíľu len sami sebe.. 

výlvývýl

vývý

Ako sa hovorí " vo vode rýchlo človek vyhladne". Nastal čas obeda a my sme sa presunuli do vedľajšej reštaurácie, kde sme sa chutne naobedovali. Urobili sme spoločnú fotku a pokračovali sme v ceste autobusom navštíviť Slovanské múzeum A. S. Puškina  (SMASP) v renesančnom kaštieli v Brodzanoch. Privítala nás veľmi príjmná pani, ktorá nás previedla po múzeu aj s odborným a výstižným výkladom.

Po prehliadke múzea sme sa poprechádzali anglickým parkom s potôčikom, vzácnymi cudzokrajnými drevinami a s portrétnymi sochami slovutných ruských a slovenských literátov, ktorý je súčasťou múzea.

výlvýVy

Výlet sa nám pomaly končil, ale po ceste domov - do našej obce sme sa zastavili na kávičku či zmrzlinu. Prežili sme spoločne krásny deň plný pohody, relaxu aj zábavy.

Tešíme sa na Vás pri ďalšom výlete!!!

Všetky fotografie si môžete pozrieť vo FOTOGALÉRIÍ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Vytvorené: 11. 9. 2018
Posledná aktualizácia: 11. 9. 2018 17:54
Autor: Správce Webu